قوانین و مقررات

کلیه پزشکانی که قصد عضویت در سایت “مدیکالین” را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند.

عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

پزشکان برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت پزشکان در سایت “مدیکالین” رایگان است.

بند ۲

فرایند انتشار مقاله در سایت به این شرح است:

قسمت اول: ارسال مقاله در قالب فایل ورد، از طریق پنل کاربری

قسمت دوم: ویرایش و انتشار مقاله در سایت توسط تیم تولید محتوا

قسمت سوم: بازدید مقاله توسط پزشک و در صورت نیاز ویرایش مجدد

بند 3

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی(Comment)  را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج می‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.